Informacja dla studentów dot. funkcjonowania Dziekanatu

Szanowni Państwo,

Zgodnie z ZARZĄDZENIEM Nr 32/2020 Rektora Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie z dnia 26 maja 2020 r. w sprawie stanu działalności Uczelni od 1 czerwca 2020 roku możliwy jest bezpośredni kontakt z Dziekanatem, jednakże tylko w sprawach pilnych i wymagających osobistego stawiennictwa. W celu zapewnienia Państwu oraz pracownikom AGH bezpieczeństwa, prosimy aby ta forma kontaktu była ograniczona do minimum. Większość spraw możecie Państwo załatwić w formie telefonicznej, w godz. 08.30 – 14.00 lub mailowej. Przed osobistą wizytą w Dziekanacie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia dnia oraz godziny, tak aby skrócić do minimum czas pobytu Państwa w budynku i uniknąć kolejek przed Dziekanatem.

Informujemy, że Wszyscy studenci i doktoranci w trakcie przebywania na terenie Uczelni powinni stosować środki osobistej ochrony sanitarnej: maseczki zakrywające nos i usta, rękawiczki ochronne.
Wymagana jest obowiązkowa dezynfekcja rąk po wejściu do budynku. Prosimy także o przynoszenie własnych długopisów.