Dziekani Biuro Dziekana:

Pawilon A2 p.226

 

Dyrektor

Mgr Małgorzata Rękas   12 617 20 42     e-mail: mrekas@agh.edu.pl

 

Sekcja obsługi: Pawilon A2 p.226,119,106

Mgr inż. Mirosław Dyczkowski   12 617 26 80  e-mail: dyczko@agh.edu.pl
Mgr Bronisława Janas 12 617 26 51    e-mail: bjanas@agh.edu.pl

Danuta Kadula 12 617 26 51     e-mail: kadula@agh.edu.pl

Mgr Bożena Klimek   12 617 26 70 ,   12 617 26 51    e-mail: klimekb@agh.edu.pl

Kamil Pycia   12 617 50 42      e-mail: kpycia@agh.edu.pl

Jan Trela 12 617 44 36    e-mail:   jtrela@agh.edu.pl

 

Sekcja Obsługi Projektów: Pawilon A2 p.220,222

 

Mgr inż. Ewelina Jakubowska 12 617 52 93 e-mail: ejakubow@agh.edu.pl

Mgr Renata Trzesińska 12 617 52 93

Dr Maciej Sabal 12 617 45 93    e-mail: sabal@agh.edu.pl

Mgr Bożena Miga  12 617 45 93    e-mail: bozen@agh.edu.pl

 

Dziekani Dziekanat

Pawilon A2 p.117,119

 

Renata Konopczak tel.: 12 617 26 79  pok.: 118   e-mail: rekon@agh.edu.pl

 

Sprawy socjalne

Zofia Smoter tel.: (12) 617 26 90  pok.: 118   e-mail: zosmo@agh.edu.pl

 

Kierunek: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, studia doktoranckie

tel.: 12 617 26 50  pok.: 117   e-mail: sokola@agh.edu.pl

 

Kierunek: Metalurgia, Inżynieria Materiałowa

mgr inż. Agnieszka Oruba tel.: 12 617 26 55  pok.: 117  e-mail: aoruba@agh.edu.pl

 

Name*
E-mail*
MENU