Dziekani Program Erasmus+ w ramach SM , RS & TS

Pismo prof. Tadeusza Pająka, Koordynatora Uczelnianego Programu Erasmus+ dot. realizacji umów międzyinstytucjonalnych w Programie Erasmus+ (Projekt KA103)

List Uczelnianego Koordynatora Programu Erasmus+,  dr hab.inż. Tadeusza Pająka, prof. AGH do koordynatorów umów uczelni partnerskich

Dear Partners,

As a result of difficulties experienced  due to the coronavirus outbreak our Institutional Coordinator Prof. Pająk  decided to extend the Erasmus+ recruitment process  deadline for our outgoing students. Therefore, we are kindly asking on his behalf to postpone the nomination process deadline for our student interested in studying at your institution  in 2020/21 accordingly to the situation, if possible till the June 15th as we cannot send you the Erasmus Students Nominations within the normal terms.

Should you have any questions regarding our outgoing students mobility please contact us at erasmus@agh.edu.pl.
Regarding the incoming students mobilities please contact exchange@agh.edu.pl
With hope you, your colleagues, students and families are well and safe during this uncertain time.

Termin składania dokumentów na wyjazd w ramach Programu Erasmus+ (studia, praktyki) został przesunięty

na dzień 25 maja 2020.

Serdecznie zapraszamy Państwa Studentów na spotkanie dotyczące  Programu Erasmus+

Spotkanie odbędzie się z udziałem Pracownika DWZ-AGH, w budynku A-2, I piętro, sala 102 HA, w dniu 3.03.2020 (wtorek), o godz. 10.30

Pozdrawiamy

Prodziekan WMN- dr hab. inż. Beata Smyrak, prof. AGH

Koordynator Wydziałowy Programu Erasmus+ , dr hab. inż. Joanna Karwan-Baczewska, prof. AGH

Możliwość odbycia kursu j. angielskiego dla pracowników WMN w ramach Programu Erasmus+(Erasmus Staff Mobility)

Kursy i adres Szkoly Językowej poniżej:

• General English group courses for all levels;
  • Business English group courses (B1 or higher);
  • English for specific professions (tailor-made course, any level);
  • Teaching methodology, CLIL;
  • Individual lessons focusing on delivering lectures, presentations, research papers or similar;

BELS 2020 BROCHURE (pdf)

Andrea Said
BELS Language Schools
Malta & Gozo – Adult & Teens
M: +356 2755 5534
W: www.belsmalta.com
E: info@belsmalta.com

Termin składania dokumentów na wyjazd w ramach Programu Erasmus + na rok akademicki 2020/2021 jest do
30 kwietnia 2020. Dokumenty należy złożyć do Wydziałowego Koordynatora Programu Erasmus +, dr hab. inż. Joanna Karwan-Baczewska, prof. AGH.

Międzykulturowość w środowisku akademickim

Spotkanie szkoleniowe dla studentów planujących wyjazdy za granicę, w szczególności w ramach programu Erasmus+ i PO WER

Dział Współpracy z Zagranicą zaprasza na spotkanie szkoleniowe pn. „Międzykulturowość w środowisku akademickim”, które poprowadzi Pan Profesor Janusz Mucha. Spotkanie odbędzie się w 28.05.2019 r. (wtorek) w budynku D-1 w sali 104, w godzinach 15:30-16:30. Podczas spotkania poruszona zostanie tematyka dotycząca m. in. migracji międzynarodowych, w tym edukacyjnych, kontaktu kulturowego, akulturacji, wykorzenienia, szoku kulturowego.

Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu!
Dział Współpracy z Zagranicą

W najbliższych dniach odbędzie się rekrutacja dla studentów wyjeżdzających w ramach umów za które odpowiada dr inż. Tomasz Orzechowski (WIET).
W związku z tym w najbliższych dniach odbędą się spotkania rekrutacyjne, będzie miało to miejsce:
• pt. 8 marca 2019 w C1 V piętro – godz. 11:20
• pn. 11 marca 2019 w C1 V piętro – godz. 14:30

Spotkania odbędą się bezpośrednio po zajęciach które dr Tomasz Orzechowski prowadzi w C1.
Należy wybrać tylko jeden termin.

Wszelkie zapytania w sprawie wyjazdów z umów tego koordynatora należy kierować pod adres: erasm-kt@agh.edu.pl

W dniu 20 marca br. o godz: 13:30 DWZ organizuje spotkanie informacyjne o programie Erasmus+ (budynek D-1 sala 104)

International Day
Wydarzenie odbędzie się 28 lutego 2019 r. w budynku A-0 AGH, wszystkich chętnych, a zwłaszcza młodych pracowników naukowych i doktorantów zachęcam do uczestnictwa w spotkaniu.

Termin rekrutacji Erasmus Plus na rok 2019/20  na Wydziale Metali Nieżelaznych AGH jest ustalony na dzień 30.04.2019

Rekrutacja studentów na studia i praktyki w roku akademickim 2017/2018 w ramach programu Erasmus+ trwa do dnia 30 kwietnia 2017. Kandydaci proszeni są o zgłoszenie się do Koordynatora Wydziałowego.

Program Erasmus + stanowi kontynuację mobilności akademickiej realizowanej w latach akademickich 2007/2008 – 2013/2014 w ramach programu Lifelong Learning Programme – Uczenie się przez całe życie / Erasmus.

Mobilność akademicka obejmuje wyjazdy, przyjazdy pracowników uczelni i studentów.

Mogą to być wyjazdy: szkoleniowe, dydaktyczne, w celu realizacji części studiów, w celu realizacji praktyki.

Koordynator Wydziałowy Programu Erasmus+, dr hab. inż. Joanna Karwan-Baczewska, prof. nadzw.

1) Politecnico di Torino, Włochy – Koordynator Programu – dr hab. inż. Joanna Karwan-Baczewska, prof. nadzw.

2) Universitat de les Illes Balears, Palma, Hiszpania – Koordynator Programu –
dr hab. inż. Joanna Karwan-Baczewska, prof. nadzw.

3)Universitat Wien, Austria – Koordynator Programu – dr hab. inż. Joanna Karwan-Baczewska, prof. nadzw.

4) Technische Universitat Dresden, Niemcy – dr inż. Bartosz Sułkowski

5) Technical University of Kosice, Koszyce, Słowacja – koordynator dr hab. Ewa Rudnik

6)  Bulgarian Academy of Science , Sofia, Bulgaria- koordynator umowy dr hab. Ewa Rudnik

Szczegółowe informacje dot. programu znajdą Państwo na stronie:  www.erasmusplus.agh.edu.pl