Dziekani Program Erasmus+ w ramach SM , RS & TS

Rekrutacja studentów na studia i praktyki w roku akademickim 2017/2018 w ramach programu Erasmus+ trwa do dnia 30 kwietnia 2017. Kandydaci proszeni są o zgłoszenie się do Koordynatora Wydziałowego.

Program Erasmus + stanowi kontynuację mobilności akademickiej realizowanej w latach akademickich 2007/2008 – 2013/2014 w ramach programu Lifelong Learning Programme – Uczenie się przez całe życie / Erasmus.

Mobilność akademicka obejmuje wyjazdy, przyjazdy pracowników uczelni i studentów.

Mogą to być wyjazdy: szkoleniowe, dydaktyczne, w celu realizacji części studiów, w celu realizacji praktyki.

Koordynator Wydziałowy Programu Erasmus+, dr hab. inż. Joanna Karwan-Baczewska, prof. nadzw.

1)      Politecnico di Torino, Włochy – Koordynator Programu – dr hab. inż. Joanna Karwan-Baczewska, prof. nadzw.

2)      Universitat de les Illes Balears, Palma, Hiszpania – Koordynator Programu – dr hab. inż. Joanna Karwan-Baczewska, prof. nadzw.

3)      Universitat Wien, Austria – Koordynator Programu – dr hab. inż. Joanna Karwan-Baczewska, prof. nadzw.

4)      Technische Universitat Dresden, Niemcy – dr inż. Bartosz Sułkowski

5)      Technical University of Clausthal, Niemcy – dr inż. Daniel Pociecha

6)      Technical University of Kosice, Koszyce, Słowacja – koordynator dr hab. Ewa Rudnik

Szczegółowe informacje dot. programu znajdą Państwo na stronie:  www.erasmusplus.agh.edu.pl

Serdecznie zapraszamy studentów wszystkich Wydziałów AGH na spotkanie informacyjne dot. Programu Erasmus+  w roku akademickim 2017/2018, które odbędzie się w dniu 16 marca 2017 roku w Centrum Dydaktyki AGH, budynek U-2, o godz.13.00.

Spotkanie informacyjne Program Erasmus+ 16.03.2017

Spotkanie będzie obejmowało prezentacje programu Erasmus+, dyskusje i odpowiedzi na nurtujące pytania.

W spotkaniu będą brali udział Koordynator Uczelniany Programu Erasmus+ oraz Koordynatorzy wydziałowi Programu Erasmus+.

Spotkanie skierowane jest do studentów I, II, III stopnia

Będzie można uzyskać informacje:
– do jakich krajów można wyjechać
– na jak długo można pojechać
– jakie dokumenty są niezbędne do wyjazdu
– jakie są terminy rekrutacyjne  na poszczególnych Wydziałach
– możliwości finansowania w ramach programu Erasmus+
– możliwości finansowania dla studentów otrzymujących stypendium socjalne oraz studentów niepełnosprawnych w ramach Programu POWER

Rozdamy materiały informacyjne 🙂

Link do wydarzenia na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/274280502984038/

!!!Zapraszamy!!!