Dziekani Program Erasmus+ w ramach SM , RS & TS

W najbliższych dniach odbędzie się rekrutacja dla studentów wyjeżdzających w ramach umów za które odpowiada dr inż. Tomasz Orzechowski (WIET).
W związku z tym w najbliższych dniach odbędą się spotkania rekrutacyjne, będzie miało to miejsce:
• pt. 8 marca 2019 w C1 V piętro – godz. 11:20
• pn. 11 marca 2019 w C1 V piętro – godz. 14:30

Spotkania odbędą się bezpośrednio po zajęciach które dr Tomasz Orzechowski prowadzi w C1.
Należy wybrać tylko jeden termin.

Wszelkie zapytania w sprawie wyjazdów z umów tego koordynatora należy kierować pod adres: erasm-kt@agh.edu.pl

W dniu 20 marca br. o godz: 13:30 DWZ organizuje spotkanie informacyjne o programie Erasmus+ (budynek D-1 sala 104)

International Day
Wydarzenie odbędzie się 28 lutego 2019 r. w budynku A-0 AGH, wszystkich chętnych, a zwłaszcza młodych pracowników naukowych i doktorantów zachęcam do uczestnictwa w spotkaniu.

Termin rekrutacji Erasmus Plus na rok 2019/20  na Wydziale Metali Nieżelaznych AGH jest ustalony na dzień 30.04.2019

Rekrutacja studentów na studia i praktyki w roku akademickim 2017/2018 w ramach programu Erasmus+ trwa do dnia 30 kwietnia 2017. Kandydaci proszeni są o zgłoszenie się do Koordynatora Wydziałowego.

Program Erasmus + stanowi kontynuację mobilności akademickiej realizowanej w latach akademickich 2007/2008 – 2013/2014 w ramach programu Lifelong Learning Programme – Uczenie się przez całe życie / Erasmus.

Mobilność akademicka obejmuje wyjazdy, przyjazdy pracowników uczelni i studentów.

Mogą to być wyjazdy: szkoleniowe, dydaktyczne, w celu realizacji części studiów, w celu realizacji praktyki.

Koordynator Wydziałowy Programu Erasmus+, dr hab. inż. Joanna Karwan-Baczewska, prof. nadzw.

1) Politecnico di Torino, Włochy – Koordynator Programu – dr hab. inż. Joanna Karwan-Baczewska, prof. nadzw.

2) Universitat de les Illes Balears, Palma, Hiszpania – Koordynator Programu –
dr hab. inż. Joanna Karwan-Baczewska, prof. nadzw.

3)Universitat Wien, Austria – Koordynator Programu – dr hab. inż. Joanna Karwan-Baczewska, prof. nadzw.

4) Technische Universitat Dresden, Niemcy – dr inż. Bartosz Sułkowski

5) Technical University of Kosice, Koszyce, Słowacja – koordynator dr hab. Ewa Rudnik

6)  Bulgarian Academy of Science , Sofia, Bulgaria- koordynator umowy dr hab. Ewa Rudnik

Szczegółowe informacje dot. programu znajdą Państwo na stronie:  www.erasmusplus.agh.edu.pl