fbpx

 Dziekani Samorząd studencki

Samorząd jest reprezentantem społeczności studenckiej, uczestniczy w zarządzaniu Uczelnią oraz współdecyduje o sprawach dotyczących studentów. Działa na szczeblu: Uczelni, Wydziału, Roku, Grupy. Prowadzi działalność w zakresie spraw socjalno-bytowych, kulturalnych, sportowych, organizuje rajdy, bale, spotkania, a także słynne krakowskie Juwenalia.

 

Skład Wydziałowej Rady Samorządu Studentów (WRSS) Wydziału Metali Nieżelaznych na kadencję 2020– 2022:

 

  1. Jakub Bem
    Przewodniczący WRSS, członek Kolegium Wydziałowego, delegat do URSS, Członek Wydziałowej Komisji Stypendialnej
    e-mail: jakub.bem@samorzad.agh.edu.pl
  1. Ksawery Jaros
    Zastępca przewodniczącego WRSS
    e-mail: ksawery.jaros@samorzad.agh.edu.pl
  1. Wojciech Kozioł
    Członek Senatu AGH
    e-mail: wojciech.koziol@samorzad.agh.edu.pl
  1. Kinga Gemel
    członek Kolegium Wydziałowego
    e-mail: kinga.gemel@samorzad.agh.edu.pl
  1. Michał Dudziński
    członek Kolegium Wydziałowego
    e-mail: michal.dudzinski@samorzad.agh.edu.pl
  1. Dominika Matysik
    Delegat do Uczelnianej Rady Samorządu Studentów AGH
    e-mail: dominika.matysik@samorzad.agh.edu.pl
  1. Monika Malinowska
    Członek Odwoławczej Komisji Dyscyplinarnej
    e-mail: monika.malinowska@samorzad.agh.edu.pl
  1. Sabina Basiura
    e-mail: sabina.basiura@samorzad.agh.edu.pl
  1. Karol Czarny
    e-mail: karol.czarny@samorzad.agh.edu.pl
  1. Piotr Mędrek
    e-mail: piotr.medrek@samorzad.agh.edu.pl

 

Name*
E-mail*
MENU